GEBERIT GRUPĖS NARYS

Ifö, kaip ir įvairūs kiti prekių ženklai, priklauso šveicarų įmonių grupei „Geberit“. Mūsų tikslas – užtikrinti kompetenciją visais mūsų veiklos aspektais.

Šiandien dirbame beveik 50-yje šalių visame pasaulyje ir turime apie 12 000 atsidavusių darbuotojų.

Visa tai reiškia, kad esame įvairių talentų ir kompetencijų kupina įmonė. Tai yra kelių dešimtmečių patirtį turintys specialistai, iššūkių nebijantys ir kitus įkvepiantys vadovai, ką tik savo karjerą pradėję absolventai, žingeidūs studentai ir talentingi praktikantai – ateities lyderiai ir darbuotojai. Visi jie yra vienodai vertingi.

Daugiau apie „Geberit“ galima sužinoti apsilankius grupės svetainėje, skirtoje Jūsų regionui.


Susipažinkite su mūsų darbuotojais

Klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimą suprantame kaip savo pareigą atsiliepti į visas užklausas, kurias gauname iš privačių vartotojų, santechnikų, didmenininkų, projektuotojų, architektų ir kitų specialistų, pageidaujančių sužinoti daugiau apie mūsų produktus, užsakyti atsarginių dalių, gauti pagalbos parenkant tinkamą produktą ar montuojant produktą. Mūsų visos dienos skirtingos, nes kiekvieną dieną bendraujame vis su skirtingais žmonėmis. 

Produktų vystymas

Produktų vystymas – sumanus sprendimas, bet žmonės neretai net nepastebi plika akimi tokių pokyčių kaip saugesnės instaliacijos, geresnis glazūruotas keramikos paviršius ar smulkūs patobulinimai, palengvinantys produkto montavimą. Mes visada esame numatę naujų savybių ir sprendimų, o juk dažnas net nepatikėtų, kad WC galima būtų dar labiau ištobulinti.  

Rinkodara

Dauguma įsivaizduoja, kad rinkodara – tai vien reklama, bet už šio žodžio slypi daug daugiau. Mes praleidžiame daugybę valandų ruošdami seminarus, naujienlaiškius, interneto svetaines, ruošdamiesi mugėms, skatindami pardavimus rengdami prezentacijas ir brošiūras. Žinoma, mes kuriame ir spausdintines bei internetines reklamas, rūpinamės mūsų prekės ženklo paieškos rezultatais paieškos sistemose ir atliekame daugybę kitų svarbių darbų. 

Gamyba

Gamyklos kasdienė užduotis – užtikrinti sklandžią gamybą, neatsilikti nuo technologinės pažangos ir tobulinti gamybos srautą. Šiais laikais su didžiąja dalimi sunkaus darbo nesunkiai susidoroja robotai, bet bandymus ir kontrolę patikime specialistų rankoms, kad mūsų gamyklą paliekantys gaminiai neturėtų jokių trūkumų.

Pardavimai

Dirbti su pardavimais reiškia kasdien susitikti su daugybe įvairių žmonių, užtikrinti, kad specialistai gautų informaciją apie naujoves ir mūsų stipriąsias puses lyginant su konkurentais. Santechnikams ir kitiems specialistams nuolat rengiame mokymus, kurių metu jie sužino daugiau specialios informacijos apie mūsų sprendimus. „Geberit“ siūlo didelį produktų asortimentą, iš kurio galima sukomplektuoti visą vonios kambarį, todėl mes tikrai turime ką papasakoti.