Inovacijos

Viskas dera tarpusavyje. Viskas susijungia į vieną koncepciją

Inovacijos ne visada yra akivaizdžios iš pirmo žvilgsnio. Ir net ne po pirmojo naudojimo. Kartais joms suvokti prireikia dešimties ar penkiolikos metu. Ir tuomet Jūs staiga suvokiate, jog Jums pasisekė, kad pasirinkote mažai vandens naudojantį WC su atskiru bakeliu ir glotniais, lengvai valomais paviršiais. Mūsų nepraleidžiantys vandens vonios kambario baldai, grūdintojo stiklo dušai ar glazūruoti, bet ir toliau balta spalva tviskantys praustuvai.

Inovacijas suprantame kaip išmanesnių vonios kambarių kūrimą, kad jie palengvintų Jūsų gyvenimus. Juos turi būti lengva įrengti, jie turi tobulai derėti tarpusavyje tiek funkcijų, tiek dizaino požiūriu, būti ilgaamžiai ir lengvai valomi. Lengvas valymas jau tapo mūsų savotišku prekės ženklu. Juk niekas nenorėtų valyti vonios kambario ilgiau nei reikia. Pažvelkime į mūsų inovacijas atidžiau. Kaip gi jos palengvina Jūsų gyvenimus – dabar ir po dešimties metų?

Ifö Clean – vonios kambario dar niekada nebuvo taip paprasta valyti!

Svarbiausia savybė, kurią vertina mūsų gaminių pirkėjai, yra tai, kad WC ir praustuvus paprasta valyti ir užtikrinti jų higieną. Paprastą valymą užtikrinanti Ifö Clean danga yra standartinė visų mūsų porceliano gaminių savybė. Ifö Clean – tai unikali danga, užsandarinanti porceliane esančias mikroskopines poras. Ja padengtas paviršius yra labai kietas, glotnus ir puikiai pasipriešina nešvarumams ir susidėvėjimui, todėl ja dengtas porceliano gaminys valomas dar lengviau.

Ifö Sensor – vandens nuleidimas neprisiliečiant

Mūsų naujoji Ifö Sensor vandens nuleidimo technologija skirta palaikyti dar geresnę higieną vonios kambaryje, nes Jums nebereikės liesti WC norint nuleisti vandenį. Ištiesę ranką virš jutiklio, suaktyvinsite dviejų litrų vandens nuleidimo funkciją. Jei norite didesnio – keturių litrų vandens – nuleidimo, ranką virš jutiklio palaikykite šiek tiek ilgiau – bent pusę sekundės.

Taupykite vandenį ir pinigus

Ar žinojote, kad esame pirmieji pasaulyje, pagaminę mažai vandens naudojantį WC? Mes pasirūpinome efektyvesniu vandens srauto panaudojimu, todėl didesnė nuleidimo galia užtikrinama naudojant mažiau vandens. Šis sprendimas turi naudos ne tik aplinkai, bet ir Jūsų piniginei.

Fresh WC – švara ir gaiva kiekvieną kartą nuleidžiant vandenį  

Fresh WC – tai po vandens nuleidimo mygtuku lengvai įstatoma lazdelė. Kiekvieną kartą, kai nuleidžiamas vanduo, ji išskiria optimalią gaivaus kvapo ir spalvos dozę, kuria praskalaujamas visas puodas. Visiems laikams pamirškite griozdiškus tualeto muiliukus ir oro gaiviklius.