MŪSŲ DIZAINAS

Į dizainą žvelgiame pro funkcionalumo prizmę. Savo gaminiais siekiame suteikti papildomos vertės ir padaryti Jūsų gyvenimą lengvesnį. Tačiau tai nereiškia, kad skiriame mažiau dėmesio dizainui. Tiesiog esame įsitikinę, kad geras dizainas yra nieko vertas, jei po juo neslypi funkcionalumas.

Didžiausias mūsų įkvėpimo šaltinis – skandinavų dizaino tradicija. Juk Skandinavija – tai vieta, kur jau daugiau nei 80 metų gaminame gaminius vonios kambariui. Tai – vieta, kur gyvename mes ir dauguma mūsų klientų. Skandinavija – tai mūsų paprastumo, siekiamo funkcionalumo ir lakoniško, laiko tėkmei nepavaldaus dizaino šaltinis.

Knud Holscher

Mūsų vyriausiasis dizaineris Knud Holscher ir jo komanda dirba prie mūsų produktų pastaruosius 30 metų. Būtent Holscher yra Ifö Aqua, Ifö Ceranova, Ifö Cera, Ifö Sign, Ifö Sense (pirmosios dalies) ir Ifö Space 2000 dizaino autorius. Jo naujausias kūrinys – Ifö Spira linija.

Šiandien Holscher yra vienas įtakingiausių skandinavų dizainerių. Savo karjerą pradėjęs dirbdamas su Arne Jacobsen, nuo 1971 metų jis jau turėjo nuosavą dizaino studiją, tuo metu „KHR Architects“ grupės narę. Dauguma jo dizainų jau tapo visame pasaulyje pripažįstama klasika, o jo darbai vaidina itin svarbų vaidmenį danų dizaino pasaulyje. Per pastaruosius 40 metų Holscher studija yra pelniusi 70 apdovanojimų ir tapo viena iš labiausiai pripažįstamų Skandinavijoje dizaino agentūrų.

Red Dot Design Award

Mūsų unitazas Ifö Sign Art, sukurtas dizainerio Knud Holscher, buvo apdovanotas prestižiniu Red Dot Design apdovanojimu. Šis dizainas yra tipiškai skandinaviškas - švarių bei paprastų formų.