Aplinkos apsauga

127 metų amžiaus, bet vis dar „žaliuojame“

Mums tereikia pažvelgti pro langą, kas suprastume, jog tiesiog privalome laikytis ekologiško požiūrio projektuodami savo gaminius. Skaidrūs Ivösjön ežero vandenys, apsupti vešlios žalumos nejučia verčia pasijusti tik mažyte didžiulio pasaulio dalimi. Čia mes buvome šimtmetį ir neketiname niekur traukti. Tai, ką matome kiekvieną dieną, matė ištisos kartos iki mūsų. Dedame visas pastangas, kad šią galimybę turėtų ir ateities kartos.

 

Rinkdamiesi vonios kambario gaminių medžiagas visada renkames tinkamas perdirbti medžiagas. Visgi vien mūsų gaminių saugos mums nepakanka. Mes norime, kad jie būtų dar ir geri. Pavyzdžiui, buvome pirmieji pasaulyje, sukūrę mažą vandens kiekį naudojantį WC, kuris dabar tapo standartu visame pasaulyje. Mažai vandens naudojantis WC taupo vandenį ir pinigus kiekvieną kartą, kai nuleidžiate vandenį.  

 

Jūs taip pat galite prisijungti prie mūsų tikslo. Lengviausia, ką galite padaryti, yra teikti pirmenybę kokybei, o ne greitam atsisveikinimui su prastesnės kokybės daiktu. Kokybė reiškia ilgaamžiškumą. Kokybė reiškia galimybę remontuoti, jei to prireiktų. Kokybė reiškia galimybę perdirbti po daugybės naudojimo metu. Dėkojame, kad padedate mums tausoti gamtą!