Vonios kambario priežiūra

category:

 • Kaip prižiūrėti vonią

  Dauguma vonių gaminamos iš emaliu dengto lakštinio plieno, todėl jas paprasta valyti. Naudokite įprastą universalų berūgštį valiklį. Muilui ir įprastiems nešvarumams pašalinti papildomai galima naudoti minkštą šepetį ar kempinę. Jei dėl lašančio čiaupo atsirado kalkių nuosėdų, jas galima pašalinti citrinos rūgštimi.

 • Kaip prižiūrėti dušą

  Greitas ir paprastas būdas padidinti dušo eksploatacijos laikotarpį – dažnai jį valyti įprastu universaliu valikliu ir minkšta šluoste ar kempine. Kiekvieną kartą pasinaudoję dušu pašalinkite vandenį nuo sienelių pridedamu dušo gremžtuku, kad nesikauptų nepageidaujamos kalkių nuosėdos. Nenaudokite braižančių ploviklių, amoniako ir kitų stiprių tirpiklių.

 • Kaip prižiūrėti vonios kambario baldus

  Jei ant vonios kambario baldų pateko vandens ar muilo, iš karto juos nušluostykite, kad baldai liktų geros būklės. Baldus paprasčiausia valyti suvilgyta šluoste, naudojant šiek tiek paprasto valiklio. Nenaudokite baldų polirolio, braižančių ploviklių, amoniako ir kitų stiprių tirpiklių.

 • How to look after wash basins and WC units

  Juos prižiūrėti reikia dažnai. Turetų užtekti nušluostyti porcelianą vandeniu ir įprastu universaliu plovikliu kartą per savaitę. Nenaudokite produktų, kurių sudėtyje yra braižančių sudedamųjų dalių. Taip pat reikėtų vengti kaustinės sodos, nes ji pažeis glazūros paviršių.



  Kad nesikauptų kalkių nuosėdos, ant paviršiaus galima užpurkšti citrinos ar acto rūgšties (atskiestos 1:5 santykiu) arba parduotuvėse parduodamomis kalkių nuosėdų šalinimo priemonėmis. WC puode atsiradusius pliemus ar nuosėdas galima pašalinti vandeniu ir įprastą indaplovės ploviklį. Porą valgomųjų šaukštų ploviklio sumaišykite su 5 litrais vandens (vandens temperatūra – 50 °C) ir palaukite 15 minučių prieš plaudami puodą šepečiu ir šluoste.

 • Ką daryti, jei prireikė atsarginių dalių?

  Mūsų produktai niekada nepateikia nemalonų siurprizų. Visgi, susidūrę su problema, tiesiog susisiekite su montuotoju ar mažmeniniu pardavėju, iš kurio įsigijote gaminį. Atsarginių dalių tiekimą garantuojame ne mažiau nei penkeris metus, o eksploatacinių dalių – dešimt metų.

 • Kas yra Ifö Clean?

  Mes pasiryžę padaryti galą nešvarumams ir kalkių nuosėdoms visiems laikams. Lengvai valoma Ifö Clean danga yra standartinė visų mūsų porceliano gaminių savybė. Ifö Clean – tai mūsų sukurta unikali danga, sandarinanti porceliane esančias mikroskopines poras. Ja padengtas paviršius yra labai kietas, glotnus ir puikiai pasipriešina nešvarumams ir susidėvėjimui, todėl ja padengtas porceliano gaminys valomas dar lengviau.