Tai yra Ifö

Su porcelianu dirbame jau daugiau nei šimtmetį, o vonios kambarių įrangą gaminame beveik aštuonis dešimtmečius. Per tą laiką šio to išmokome: kas yra praktiška ir ilgai išlieka, o kas – ne. Pirmenybę teikiame tvirtoms, patikrintoms medžiagoms, tokioms kaip glazūruotas porcelianas ir emaliu dengtas lakštinis plienas, nors rinkoje esama įvairių kitų pigesnių ir lengviau apdorojamų medžiagų. Visgi medžiaga – esminis veiksnys, kuriam negali būti jokių kompromisų. Ne mažiau svarbus ir funkcionalumas. Svarbu įsitikinti, kad viskas deramai apgalvota ir išbandyta. Nors mūsų gamybos procesai – vieni pažangiausių visame pasaulyje, visus mūsų gaminius dar ir šiandien rankiniu būdu tikrina patyrę profesionalai.   

SKANDINAVIŠKA FORMA + FUNKCIJA NUO 1936 METŲ


Knud Holscher yra Ifö vyriausiasis dizaineris.  Užburtas skandinavų architektūros ir dizaino tradicijos, jis yra dirbęs net su legendiniu danų architektu ir dizaineriu Arne Jacobsen.


Inovacijos ne visada akivaizdžios iš pirmo žvilgsnio  

Inovacijas suprantame kaip išmanesnių vonios kambarių kūrimą, kad jie palengvintų Jūsų gyvenimus. Mūsų Ifö Sensor vandens nuleidimo technologija skirta pasirūpinti gera higiena vonios kambaryje, nes nuleidimo metu Jums tiesiog nereikės liestis prie WC elementų.