KOKYBĖ – VIENA MŪSŲ LABIAUSIAI MĖGSTAMŲ TEMŲ

Mums patinka kalbėti apie kokybę. Tai yra praktiškai labiausiai mėgstama mūsų tema

Porceliano gaminius gaminame jau daugiau nei šimtmetį, o vonios kambariui skirtus gaminius – beveik aštuonis dešimtmečius. Per tą laiką šio to išmokome: kas yra praktiška ir ilgai išlieka, o kas – ne. Pirmenybę teikiame tvirtoms, patikrintoms medžiagoms, tokioms kaip glazūruotas porcelianas ir emaliu dengtas lakštinis plienas, nors rinkoje esama įvairių kitų pigesnių ir lengviau apdorojamų medžiagų.

 

Visgi gera medžiaga nėra vienintelis komponentas, lemiantis vonios kambariui skirtų gaminių ilgaamžiškumą ir gaivią išvaizdą net po daugybės naudojimo metų. Ne mažiau svarbus ir funkcionalumas. Svarbu įsitikinti, kad viskas deramai apgalvota ir išbandyta. Gaminys su net menkiausia mūsų kokybės reikalavimų neatitinkančia dalimi, pavyzdžiui,  plastikine dalimi nuleidimo mygtuko mechanizme ar bent milimetru paslinkusia tvirtinimo anga, niekada nepaliks mūsų gamyklų teritorijos. Tokiems produktams tiesiog nebus suteikta garbė puikuotis Ifö prekės ženklu. Kokybei nedarome jokių kompromisų.

 

Ifö produktai suteikia Jums sielos ramybės. Mūsų gamybos procesas – vienas pažangiausių visame pasaulyje, o visus mūsų gaminius rankiniu būdu tikrina patyrę profesionalai. Niekas nepaliekama atsitiktinumui. Visi mūsų produktai yra paženklinti CE ženklu, esame akredituoti pagal ISO 9001 nuo 1994 metų ir pagal 14001 nuo 1998 metų. Taip pat turime „Nordic Quality“ – nepriklausomo kokybės ženklo – akreditaciją.  

 

Kokybės ženklai, žinoma, puiku, bet geriausias informacijos apie vonios kambario gaminius ir jų kokybę šaltinis – tai žmonės, kurie nuolat dirba su šiais gaminiais. Pasikalbėkite su savo santechniku. Paklauskite, su kokia vonios įranga jis mieliau dirbtų. Jei jis atsakys: „Ifö“, Jūs puikiai žinosite, kodėl jis taip sako.

ISO 9001 ir 14001

ISO sertifikavimas – tai tarptautinis sertifikavimas, kurį yra praėję tūkstančiai įmonių visame pasaulyje. Iš esmės, jis reiškia, kad visi gaminiai ir paslaugos yra saugios ir geros kokybės. Esame akredituoti pagal ISO 9001 nuo 1994 metų ir pagal 14001 nuo 1998 metų. Tai reiškia, kad dirbame pagal griežtus kokybės ir aplinkosaugos reikalavimus.   

 

„Nordic Quality“

„Nordic Quality“ – tai nepriklausomas kokybės ženklas, garantuojantis būsto savininkams ir vartotojams, kad gaminiai yra nekenksmingi aplinkai, taupo energiją ir yra patikimi. Tai yra produktai, sukurti specialiai pagal Skandinavijos šalyse taikomus įrengimo ir veikimo reikalavimus ir užtikrinantys geras ekonomines charakteristikas visu produktų eksploatacijos laikotarpiu.  

 

Saugus vandens sistemų įrengimas

„Säker Vatteninstallation“ (saugus vandens sistemų įrengimas) – tai reikalavimų paketas, kurį išleido Švedijos pramonės atstovai, siekdami sumažinti vandens keliamos žalos, legionelių plitimo, gaisro ir apsinuodijimo riziką. Šie reikalavimai taikomi tiek įrangą montuojantiems asmenims, tiek patiems gaminiams. Sistema taip pat numato santechnikos paslaugas teikiančių įmonių akreditavimą ir mokymus santechnikams, darbininkams ir kitiems proceso dalyviams. Šių reikalavimų pagrindinis tikslas – užtikrinti dar didesnę saugą ir saugumą vartotojui.